Prirodzený nákup

Autor: Erika Farkašová | 19.9.2012 o 16:31 | Karma článku: 3,44 | Prečítané:  465x

Planéta by sa mala pravidelne prerieďovať. Ako to v minulosti zabezpečovala pravidelne načasovaná vojna, tak by tomu mali dneska slúžiť doslova vražedné zľavy v nákupných centrách. Keď bolo v minulosti na nejakom mieste neúnosne veľa ľudí, tak sa jednoducho vybili. Neviem, prečo to dneska nefunguje, veď vždy sa nájde viac dôvodov na bitky ako je na svete ľudí. Dneska sa to už nehodí vraždiť sa, že vraj je to príliš „nehumánne“, ale ako že nehumánne, keď by sa to týkalo iba ľudí!

Základom všetkého je nákupné centrum, ktoré je už oddávna navrhnuté ako jedno veľké bojisko s kvalitným zásobovaním. Asi som odhalila ďalší trik investorov... Konali by sa napríklad bojové hry o čo ja viem napr. Versaceho papuče alebo by sa otvorilo bojisko v poli fatálnych zliav na obmedzené kusy.

V Amerike už majú celkom dobre nakročené k výsledkom, ale tam majú aj samozrejme veľké nohy. Všetky by to viedlo až k vytvoreniu bojových táborov v krídlach nákupného centra. Oddelenie elastického spodného prádla by malo značnú výhodu v katapultovom bombardovaní, rovnako by som sa obávala aj oddelenia dámskych topánok, ktoré by sa dali hádzať Kamikaze štýlom- priamo z nôh alebo využitím tzv. metania všetkých končatín.

Záchranné komando č.1 ako výsadkári Hip-hoperi s kapucovými padákmi na mikinách by zásobovali obe strany pravidelnými dávkami steroidov vo svojich veľko-kapacitných teplákoch a na ich tenisky by sa využívali ako brodiace člny cez fontánové priehrady.

Nakoniec sa celý obchodný dom zničí, prepadne a zlikviduje, víťazi si odnesú svoje výhry, hrobári mŕtvoly a investori majú o zákazky na ďalšie obchodné centrum, ktoré je už vo výstavbe postarané.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Keď sa raz prezident príde spýtať, čo by mali robiť

Spýtala som sa, čo by chcel a on povedal, aby neboli bezdomovci. Prihlásil sa ku Kollárovi do strany, lebo si myslel, že tam sa to podarí.

KOMENTÁRE

Ficov Smer je v opozícii. Únia má novú vládnu koalíciu

V europarlamente sa rozpadla veľká koalícia ľudovcov a socialistov.

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.


Už ste čítali?