Dievčence

Autor: Erika Farkašová | 28.9.2012 o 11:21 | Karma článku: 5,02 | Prečítané:  1401x

Poznáte dievčatá, ktoré hocikam kam idú, nemajú núdzu o nápadníkov? Hej, nehovorím teraz o takých, ktorých množstvo nápadníkov je nepriamoúmerné počtu kúskov oblečenia, čo majú na sebe, ale o úplne normálnych ( toto sa na konci vyvráti) priemerne pekných babách, ktoré neustále narážajú na tento druh nadväzovania kontaktu.

Časté sú prípady kedy sa tieto dievčatá prechádzajú po ulici a zrazu oproti idúci cyklista vyskočí z bicykla a za svojho pádu jej ho ponúkne, pri jazde MHD majú ponuky od autobusárov na jazdu zdarma s možnosťou sedieť na jeho kolenách. Najbizarnejšie sú prípady, kedy kvôli nim terorista vyskočí z lietadla a otázkou, či nepotrebuje niekoho zbombardovať. Vďaka nim sa mi odhaľujú zákutia tohto sveta, ktoré sa mi doteraz zdali neznáme. Všade kam sa pohnú im z mne neznámych príčin ponúkajú nadštandardné služby.

Nebyť týchto báb, tak by som sa doteraz nedozvedela o podobných stretnutiach tohto druhu na Zemi, lebo mne sa samozrejme také niečo nestáva, tak prečo by to malo existovať. Takto sa dozvedám o záhadných veciach, čo sa dejú neustále mimo mňa. Potom ma trápia myšlienky , prečo to existuje práve v jej prípade?. Celé mi to pripadá ako keby sa takéto veci diali na Zemi iba preto, aby skúšali moje pozorovacie a dedukčné schopnosti. Ako inak, veď je to také nepochopiteľné ,že by sa to dalo zaradiť medzi problémy druhu Perpetua Mobile. Tí, ktorí sa s tým už stretli, budú určite so mnou súhlasiť, že to musí riadiť nejaká vesmírna sila. Tieto dievčatá boli vybrané mimozemskými prieskumníkmi, aby svojim nevinným výrazom vábili nič netušiacich mládencov, ktorí ani nevedia ,že na to reagujú, až kým sa nepostavia zo zeme a nespamätajú sa z nárazu do stĺpa. A tak majú za úlohu zistiť trápne spôsoby nadväzovania kontaktov a urobili niečo s tým rozmnožovaním na Zemi, aby ich projekt do školy nezlyhal Veď čo už by to bolo za teóriu, keby v tom zase neboli mimozemšťania! Znie to ako americký scenár na nového Votrelca, ale čisto úprimne mi povedzte ako sa mám došľaka cítiť ja- hlúpy pozorovateľ, ktorému sa len odhaľujú všetky nepoznané stránky tohto sveta a môže sa len na to kukať a s kyjakom za chrbtom ticho závidieť. Veď čo už- vyslovujem objednávku inak ako ona?

Používam na úsmev iné svaly ako ona? Alebo celkovo pôsobím menej blbo ako ona?!

Nemyslím to zle ,ale aby sme vyrovnali jing jang v tomto svete výhody týchto dievčat sa dajú využiť aj vo Váš prospech. Keď jej napr. ponúknu zmrzlinu zadarmo, komu ju ponúkne, ak nie svojej kamarátke. Ak má v reštaurácii zľavu na jedlo, je vhodné povedať, že máte spoločný účet. A toho teroristu tiež nevyhoďte, v tomto svete sa ešte zíde.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ako sa Slovák z Terchovej stal veľkým reformátorom u Márie Terézie

Adam František Kollár, vedec a knihovník bol jedným z popredných osvietenských reformátorov.

PLUS

V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili Bratislavčania svojho tvorivého ducha.

KULTÚRA

Matka naháňa únoscov svojho syna. Môže byť taký film komický?

Film Únos je prázdinovou zábavou.


Už ste čítali?